Download online videos with YouTubeDownloderOnline.com

You Tube Downloder Online.com is a tool which gives you the ability to download videos from streaming video sites. You can download videos from Youtube, DailyMotion, Metacafe and more in FLV, AVI, MOV, MPG or WMV formats.

Dokuz aylık bebeğin vücudunda Kuran ayetleri beliriyor, tıp açıklayamıyor

Share:
Provider:YouTube
Link: http://www.youtube.com/watch?v=uVn8clrzEc8
Views: 545   Hits: 545   Downloads: 1
Description: Dağıstan'da doğan sıradışı bir erkek çucuğun vucudunda Kuran-i Kerim yazıları beliriyor. Rus televizyonları Vesti, Beşinci Kanal, Zvezda ve bir çok internet sitesinde yer alan olay, Rusyada tartışılıyor.

Russia.Ru web-sitesi tarafından yayınlanan haberde Dağıstan'a bağlı Krasno-Oktyabrsk köyünde doğan bir çocuğun vücudunun farklı kısımlarında Kuran-i Kerim'den ayetlerin belirdiği ifade edildi.

Yakubov ailesinin ikinci erkek çocuğu olan Ali'nin vücudunun çeşitli kısımlarında Kuran-i Kerim'den ayetler ve dini yazılar kendiliğinden ortaya çıkıyor. Başlangıçta, dokuz ayını henüz doldurmamış Ali'nin ailesi çocukta beliren yazıları göstermek istemedi, ancak 'Yazıları insanlara gösterin' yazısı belirince aile olayı halka anlatmaya karar aldı. Aile'nin tek isteği çocuğun yüzünün kameralara yansımaması.

Hamileliği döneminde çok sayıda dini rüyalar gördüğünü anlatan Ali'nin annesi Madina Yakubova, yazıların çocuğun doğumundan itibaren sürekli ortaya çıktığını anltattı. Yakubova, ilk önce Allah'ın adı yazıldı, daha sonra Ramazan'ın başlangıcıyla vücutta Kuran-i kerimin ayetleri belirlemeye başladı. Yazılar çıkmaya başladığı anda çocuğun ağlayıp sızladığını anlatan anne Yakubova çocuğun o geceleri uyumadığını ve ateşinin 40'a kadar yükseldiğini anlattı.

Yazıların çıkmaya başladığı anda çocuğun kendisini kötü hissetiğini anlatan sağlık görevlisi Saida Rasulova, olayı tıbbi açıdan açıklayamadığını belirtti. Rasulova, ilk önce çıkan yazıları ben ya da alerjik bir durum olarak düşündüklerini ifade etti.

Yazıların üç gün durduğunu ardından silindiğini anlatan Merkez Cami İmamı Abdullah çocukta belirlenen en son yazının "Allah herşeyin yaratıcısıdır. şeklinde olduğunu söyledi.

YaÅŸar Niyazbayev, Moskova, Cihan
Tags: russia baby koran words on his body
Categories:Education